Edge

Spolehlivé síťové jednotky
s výborným poměrem cena / výkon

řešení pro podnikové sítě, ISP / Telco a datová centra

Edge-core

Datová centra

Edge-Core switche jsou optimalizované svým výkonem napájením, chlazením a operačním systémem pro aplikaci v datových centrech. Patří sem také ONIE switche, které nemají operační systém, jedná se tedy o samostatný HW bez SW/FW. Standardizované rozhraní Open Network Install Environment (ONIE) umožňuje použít SW jiných výrobců - např. Pica8, Open Network Linux, IP Infusion, Pluribus, Netscout a mnoho dalších. 

 

Data Center Bare Metal 1G switche 

Gigabit Ethernet switche série AS4610 nabízí až 48 metalických portů 10/100/1000Base-T RJ45 a 4 optické dvourychlostní porty 1/10GbE SFP+. Jednotlivé verze se liší podporou L3 funkcí (některé jednotky podporují L3 funkce v základní verzi, některé lze pomocí volitelné licence rozšířit na L3). Na zadní straně mají switche k dispozici dva sloty pro rozšiřující moduly. Napájení zajišťují modulární zdroje s možností redundance. Chlazení switche je přizpůsobené pro datová centra, proudění vzduchu je z přední strany do zadní.

 

Více zde


Data Center Bare Metal 10G switche 

Switche řady AS5800 v této kategorii nabízí 48 metalických nebo optických dvourychlostních portů 1/10G SFP+ a 6 optických 40GbE QSFP/QSFP+ portů pro uplink. Napájení zajišťují modulární zdroje s možností redundance. Chlazení switche je přizpůsobené pro datová centra, proudění vzduchu je ze zadní strany do přední. Montáž je možná jak do 19" rozvaděče tak i umístění Stand-alone.Více zde

Data Center Bare Metal 25/40G switche

Switche série AS6812 nabízejí 32 portů 40G QSFP+ a ONIE rozhraní podporující operační systém Pica8,  Open Network Linux aj. Můžete si také zvolit typ chlazení (Back to Front nebo Front to Back).

Switche série AS7300 pak nabízejí 48 portů 25G SFP28 a ONIE rozhraní podporující operační systém Cumulus, Pica8,  Open Network Linux, OpenNSL aj. Více zde

Data Center Bare Metal 10G agragační switche

Switche Edge-Core řady 5900 poskytují 1G/10G SFP+ portů a mohou být využity jako přístupové/agragační switche nebo Top-of-rack switche v datových centrech.

Díky procesoru Broadcom's StrataDNX® Qumran MX™ poskytují velmi vysoký výkon pro provoz L2 a L3 služeb. Samozřejmostí jsou redundatní, hot-swap zdroje (AC nebo 48V DC) a umístění 5 + 1 větracích modulů s možností provozu port-to-power.Více zde

Data Center Bare Metal 100G/400G switche 

Switche řady AS7700 nabízí 32 portů QSFP28 a ONIE rozhraní pro instalaci vlastního operačního systému. Podporují rozsáhlou řadu operačních systémů - např. Cumulus, IPinfusion, Pluribus,Netscout, Arrcus, CapGemini, Ixia, Opne Network Linux, PicOS a další.

Switche série AS7800 a Wedge 100S/BF nabízí až 64 portové QSFP28. Jedná se o velice výkonné TOR switche pro 100G konektivitu. 

Páteřní 400G switch AS9716 poskytuje dostatečný výkon na vrstvách L2 a L3 i pro nejnáročnější datová centra a přitom za zajímavou cenu.

 Více zde

Doporučené operační systémy pro switche Edge-Core

 

Vhodný pro datová centra, ISP a Telco    Vhodný pro Enterprise         Vhodný pro datová centra 

 

 

Další podporované operační systémy pro switche Edge-Core